Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2017 19:34
Popek i Cenega pomagają dzieciom
2024V

Popek i Cenega pomagają dzieciom. Pozytywna akcja polskiego wydawcy Tekken 7

W maju informowaliśmy naszych czytelników o wielkich ambicjach Popka, który chciałby zostać twarzą Tekken 7. Zawodnik KSW nie trafi do produkcji Bandai Namco, ale postanowił w ciekawy sposób pomóc dzieciakom, a we wszystko wplątał się polski wydawca wspomnianej bijatyki.

Jeśli mieliście nadzieję, że Popek skrzyżuje pięści z Kingiem i dostanie mocne kopniaki od Hwoaranga, to nie mamy dla Was najlepszej wiadomości. Znany raper nie trafi do produkcji Bandai Namco, ale postanowił w ciekawy sposób pomóc potrzebującym.

Popek po KSW 39 chciałby zostać twarzą Tekken 7

Podczas Gali KSW 39 Colosseum odbył się pojedynek Popek vs. Hardkorowy Koksu. Ten pierwszy postanowił wykorzystać sytuację i pomóc dzieciakom z Rodzinnego Domu Dziecka w Bydgoszczy przeznaczając swoje rękawice z wygranej walki na charytatywną aukcję. Zebrana gotówka miała trafić na konto potrzebujących dzieci, jednak szczęśliwy zwycięzca aukcji nie wpłacił gotówki (9300 zł).

Sytuacją zainteresował się polski wydawca Tekkena 7 – firma Cenega – która zdecydowała się zapłacić za rękawice, a następnie przeznaczyć je na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki takiemu ruchowi jeden zestaw rękawic pomoże dwukrotnie – Rodzinnemu Domu Dziecka w Bydgoszczy oraz szpitalom wspieranym przez fundację WOŚP.

Wspominam o tym na portalu, bo jest to świetna akcja i firmie Cenega należą się ogromne brawa. To konkretne wykorzystanie marki oraz zawodnika – możecie nie preferować muzyki, czy też osobowości Popka, ale jak widać nawet taki facet potrafi pomóc najmłodszym.

Tagi: