SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2017 19:05
theHunter: Call of the Wild
424V

theHunter: Call of the Wild. Zwiastun i konkretne szczegóły dotyczące konsolowego wydania

Pod koniec roku na rynku zadebiutuje kilka mocnych shooterów, ale miłośnicy symulatorów powinni pamiętać o konsolowej premierze theHunter: Call of the Wild. Twórcy właśnie potwierdzili sporo szczegółów dotyczących wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

theHunter: Call of the Wild zadebiutowało z sukcesami na komputerach osobistych, ale dopiero pod koniec roku tytuł wskoczy na PlayStation 4 i Xboksy One. Twórcy potwierdzili przygotowanie dodatkowej wersji w marcu, a premiera odbędzie się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zapowiedź theHunter: Call of the Wild ​​​

Autorzy postanowili dzisiaj zaprezentować wszystkie konkrety dotyczące pozycji. Wersję na konsole przygotowuje specjalny zespół, który teraz zajmuje się testowanie i usprawnieniem projektu – twórcy zajmują się dwoma osobnymi wersjami.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że theHunter: Call of the Wild wskoczy na PlayStation 4 i Xboksa One z całą dodatkową zawartością przygotowaną dla graczy na PC – możemy tutaj wyróżnić tryb sieciowy dla maksymalnie ośmiu graczy, kolejne rezerwaty, nowe zwierzęta, bronie, dodatki, przedmioty, strzelnica, pojazdy terenowe, namioty oraz roletki.

Wszystkie DLC będą dostępne od premiery i trafią do pozycji za darmo. theHunter: Call of the Wild zostało wycenione na 39,99 dolarów, czyli grę kupimy za około 150 zł. Wkrótce mamy otrzymać dodatkowe szczegóły oraz fragmenty rozgrywki.

Na koniec zobaczcie zwiastun przygotowany z myślą o targach w Los Angeles.

Tagi: avalanche studios expansion worlds gameplay theHunter: call of the wild