Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2017 17:30
Gran Turismo Sport gameplay z E3
3008V

Gran Turismo Sport. Znamy konkretne liczby pozycji

Japońskie Polyphony Digital nadal pracuje nad usprawnieniem i dopracowaniem Gran Turismo Sport. Gra ma zadebiutować na rynku do końca roku, ale autorzy nadal nie podali ostatecznej daty premiery. Mimo to możemy zapoznać się z konkretami dotyczącymi zawartości.

Twórcy w ubiegłym tygodniu informowali, że „to oni wymyślili łatki DayOne w Gran Turismo Sport 5”, ale w Gran Turismo Sport nie chcą wielkich łatek i zamierzają zakończyć jak najwięcej prac przed premierą.

Gran Turismo Sport - Kariera ze 145 wydarzeniami

Ekipa PlayStation Access miała okazję zagrać w pozycję na E3 i wrażenia dziennikarza są bardzo pozytywne. Twórcy podobno zakończyli już główne prace nad tytułem i teraz zamierzają wyłącznie usprawniać produkcję. 

Możemy w tej sytuacji mieć nadzieję, że Japończycy w przeciągu najbliższych tygodni ujawnią datę premiery i pozwolą graczom przygotowywać się na tę przyjemność. Warto na pewno zaznaczyć, że autorzy nadal nie ujawnili tego konkretu, ponieważ obawiają się, że na ostatniej prostej coś może się nie udać i w takiej sytuacji musieliby znowu opóźniać premierę.

Gran Turismo Sport oczywiście nadjedzie w przeciągu następnych sześciu miesięcy, a dzisiaj możemy zapoznać się ze świeżym fragmentem rozgrywki. Redaktorzy otrzymali od studia konkretne szczegóły dotyczące zawartości, które prezentują się następująco:

  • 15 lokacji
  • 27 prezentacji torów
  • 140 samochodów „Super Premium”
  • 8 trybów gry

Wystarczy?

Materiał: Gran Turismo Sport gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital sony

Nie przegap