SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 16:27
Gran Turismo Sport. Data premiery ujawniona przez PlayStation Magazine UK?
3252V

Gran Turismo Sport. Data premiery ujawniona przez PlayStation Magazine UK?

Miłośnicy pięknych samochodów od japońskiego Polyphony Digital nie otrzymali konkretnej daty premiery podczas tegorocznego E3, ale bardzo możliwe, że ta informacja została właśnie ujawniona przez PlayStation Magazine UK.

Byłem pewien, że Sony na E3 ujawni datę premiery Gran Turismo Sport. W końcu gra ma zadebiutować pod koniec roku, więc wielka impreza w Los Angeles była idealnym momentem na przedstawienie szczegółów.

Zwiastun i screeny Gran Turismo Sport

Shuhei Yoshida – szef Sony Worldwide Studios – wyjaśnił brak konkretów prostym komunikatem: Japończycy nie chcą już zawodzić swoich fanów przekładając daty premier, więc w tej sytuacji teraz mamy otrzymywać szczegóły w momencie, gdy deweloperzy będą pewni dotrzymania terminu.

Mimo to w najnowszym numerze PlayStation Magazine UK pojawiła się oficjalna data Gran Turismo Sport. Zdaniem Brytyjczyków tytuł trafi na półki sklepowe 16 listopada i w sumie jest to całkiem przystępny termin na prezentację szybkich samochodów dla sympatyków PlayStation 4.

To oczywiście nie jest ostateczna data premiery, więc na zapisywanie daty w kalendarzu musimy zaczekać do informacji prasowej od Sony, ale pewną ciekawostką jest fakt, że PMUK zdradził niedawno przybliżoną datę Shadow Warrior 2.

Warto pamiętać, że Gran Turismo Sport miało wskoczyć do czytników naszych konsol w listopadzie 2016 roku, ale Kazunori Yamauchi zdecydował się na znaczące opóźnienie premiery.  

Źródło: http://wccftech.com/gt-sport-release-date-listed-opm/

Tagi: data premiery gran turismo sport playstation 4 przeciek sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Gran Turismo Sport
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 17.10.2017
  • Nie
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme