SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2017 11:10
Project CARS 2 z lepszym modelem jazdy. Rallycross na nowym gameplayu
643V

Project CARS 2 z lepszym modelem jazdy. Rallycross na nowym gameplayu

Jest jeden tytuł, który można powiedzieć, że trochę zaniedbaliśmy w trakcie trwania targów E3 2017. To oczywiście Project CARS 2. Pora zatem nadrobić zaległości.

Lepiej później niż wcale! Przed wami kilka pierwszych wrażeń spisanych przez redakcje specjalizujące się w wirtualnych wyścigach (m.in. od Inside Sim Racing). Dziennikarze, którzy mieli okazję przetestować Project CARS 2 donoszą, że deweloperzy znacząco dopracowali temat odkształcania się opon pod obciążeniem. "Gumy" reagują w znacznie bardziej realistyczny sposób na zakrętach, zapewniając lepsze wrażenia z przejazdów.

Project CARS 2 w Encyklopedii PPE.pl

Wspaniała jest fizyka jazdy, ale to nie wszystkie elementy, którymi zachwycają się redaktorzy. Autorzy dopracowali oświetlenie, które robi szczególnie przy zachodach słońca niesamowite wrażenie. Lepsze mają być również dynamiczne warunki pogodowe i cykl dnia/nocy. Szykuje się zatem wielka gratka dla fanów motoryzacji, którzy będą mieć pewnie niedługo problemy z funduszami, bo w najbliższych miesiącach na rynku pojawi się Gran Turismo Sport, Forza Motorsport 7 i właśnie Project CARS 2 (tu premiera nastąpi już 22 września).

W udostępnionym poniżej gameplayu możecie sprawdzić m.in. jak prezentują się rallycrossowe zmagania na pokładzie Hondy Civic.

Tagi: e3 2017 gameplay project cars 2

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Project CARS 2
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 22.09.2017
  • Napisy
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme