SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2017 19:54
Naughty Dog tłumaczy brak The Last of Us: Part II na E3
2824V

Naughty Dog tłumaczy brak The Last of Us: Part II na E3

Liczyliście choć na krótką zajawkę The Last of Us: Part II na tegorocznym E3? Naughty Dog bardzo chciało przedstawić graczom kolejny materiał prezentujący grę, ale musiało wstrzymać się z prezentacją.  

Prace nad The Last of Us: Part II trwają i deweloperzy bez najmniejszego problemu mogliby zaprezentować świeży materiał. Trudno powiedzieć, czy to już czas na choć krótki gameplay, ale mimo wszystko Naughty Dog musiało zrezygnować z tego pomysłu.

E3 2017 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

W sprawie wypowiedział się Neil Druckmann, który zaznaczył, że chciałby bardzo pokazać grę, jednak teraz jest czas dziewczyn:

„Wierzcie mi, jesteśmy bardzo podekscytowani pokazaniem Wam drugiej podróży Ellie i Joela, ale teraz muszą błyszczeć Chloe i Nadine.”

W sumie jest to normalna sytuacja. Gdyby na koniec show pojawił się Joel, to wszyscy mówiliby tylko i wyłącznie o jego przygodzie, a Sony musi przygotować graczy na nową opowieść w świecie Uncharted, czy też nadciągające God of War i Days Gone.

Premiera The Last of Us: Part II odbędzie się pewnie dopiero w 2019 roku (optymistyczna wersja), więc Sony musi z rozwagą prezentować nowe materiały z gry.

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 naughty dog neil druckmann sony the last of us: part ii

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Last of Us: Part II
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 2020
  • Pełna
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme