Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2017 02:56
Hidden Agenda nową grą twórców Until Dawn. Autorzy szykują niekonwencjonalną rozgrywkę
2559V

Hidden Agenda nową grą twórców Until Dawn. Autorzy szykują niekonwencjonalną rozgrywkę

Supermassive Games przedstawiło przed samą konferencją Sony zupełnie nową produkcję. Hidden Agenda to nietypowa gra, w której poznamy losy policjantów, ale w trakcie rozgrywki na jednej kanapie znajdzie się kilku graczy z telefonami.

Hidden Agenda to zupełnie nowa produkcja opisywana jako „kryminał thriller”. Za grę odpowiada Supermassive Games, czyli autorzy Until Dawn. Tytuł wykorzystuje zupełnie nową funkcję nazwaną Playlink, która będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Shadow of the Colossus przybywa na PS4!

Tytuł pod wieloma względami przypomina interaktywną opowieść, w której jednocześnie uczestniczy pięciu graczy. Zawodnicy siedząc na jednej kanapie trzymają w dłoniach swoje telefony i za pomocą aplikacji Playlink dokonują wyborów – bohater zareaguje na podstawie większości głosów. Twórcy w ten sposób wrzucą do produkcji bardzo trudne, moralne wybory, z którymi nie zawsze będą się zgadzać wszyscy uczestnicy zabawy.

Historia Hidden Agenda opowiada o seryjnym mordercy, który od dłuższego czasu zabija ludzi. Psychopata specjalizuje się w tworzeniu pułapek.  

Tagi: hidden agenda Supermassive Games zapowiedz