Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2017 07:23
Dishonored: Death of the Outsider. Zwiastun i data premiery samodzielnej opowieści
1534V

Dishonored: Death of the Outsider. Zwiastun i data premiery samodzielnej opowieści

Arkane Studios nie zakończyło pracy nad uniwersum Dishonored. Twórcy nie zapowiedzieli fachowej kontynuacji Dishonored 2, a zdecydowali się na totalnie samodzielną przygodę, która przedstawi poboczną historię w tym świecie.

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielna opowieść w uniwersum Dishonored. Za produkcję odpowiada Arkane Studios, a wydaniem pozycji zajęła się Bethesda. Przygoda zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One X i komputerach osobistych dokładnie 15 września. Gra będzie dostępna w formie cyfrowej oraz pudełkowej.

Konferencja Bethesdy E3 2017. Podsumowanie, opinie redakcji, sonda!

Główną bohaterką Dishonored: Death of the Outsider została Billy Lurk, jedna z najznakomitszych zabójczyń w Dunwall. Dziewczyna zamierza zemścić się na Odmieńcy i posłać go do piachu. Jak wiadomo nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Outsider to wyjątkowo potężna postać. Na szczęście Billy nie musi działać w pojedynkę, bo pomaga jej stary mentor Daud.

Twórcy w pozycji zamierzają zaoferować graczom wszystkie cechy charakterystyczne dla serii – brutalny system walki, unikalne poziomy i niesamowitą opowieść z trudnymi wyborami.

Tagi: arkane studios Bethesda Dishonored: Death of the Outsider e3 2017