Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2017 14:52
Magic: The Gathering MMORPG
595V

Magic: The Gathering MMORPG! Autorzy Neverwinter pracują nad ogromną produkcją

Do imprezy w Los Angeles pozostały ostatnie dni, więc kolejni deweloperzy odsłaniają swoje karty. Twórcy odpowiedzialni za ostatnią odsłonę Neverwinter pracują teraz nad wielką pozycją w świecie Magic: The Gathering i gra zmierza nie tylko na komputery osobiste.

Magic: The Gathering (nazwa robocza) to produkcja z gatunku MMORPG, za którą odpowiada studio Cryptic. Twórcy wcześniej przygotowali między innymi Neverwinter, Perfect World II oraz Star Trek Online, ale otrzymali nowe zadanie stworzenia historii w znanym graczom uniwersum.

E3 2017 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Wielka prezentacja odbędzie się pewnie w najbliższych dniach, ale już teraz otrzymaliśmy kilka konkretów. Gracze wcielą się tym razem w Planewalkerów, czyli wyjątkowo potężnych magów, którzy potrafią podróżować między wymiarami, wzywać do swojej pomocy bestie, czy też bez najmniejszego problemu wykorzystują silne czary.

Twórcy otrzymali podobno spory budżet, dzięki któremu pozycja nie będzie „małym tytułem”, a znaczącą grą MMORPG. Oczywiście w pozycji nie zabraknie małych płatności, ale dotychczas nie otrzymaliśmy informacji dotyczących abonamentu.

Sporą niespodzianką na pewno jest fakt, że Magic: The Gathering powstaje na „komputery klasy PC oraz konsole”. Zazwyczaj ten gatunek jest rozwijany wyłącznie na PC, ale w ostatnich miesiącach twórcy coraz to chętniej wrzucają swoje projekty również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: http://wccftech.com/cryptic-announce-magic-the-gathering-mmorpg/

Tagi: cryptic Magic: The Gathering mmorpg Perfect World

Nie przegap