Sony z „wielkimi ogłoszeniami” dotyczącymi japońskich gier na E3 2017! Będzie jednak Bloodborne 2?

News
3923V
Sony z „wielkimi ogłoszeniami” dotyczącymi japońskich gier na E3 2017! Będzie jednak Bloodborne 2?
Wojciech Gruszczyk | 05.06.2017, 19:11

Japońska korporacja podgrzewa atmosferę przed wielkim wystąpieniem w Los Angeles. Na wydarzeniu nie zabraknie mocnych zapowiedzi gier rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni! Sony przygotowało kilka niespodzianek.

W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja Sony na E3 2017. Standardowo Japończycy nie dają Europejczykom spać, ponieważ wydarzenie zostało zaplanowane z poniedziałku na wtorek o 3:00. Fani japońskiego mięska powinni jednak nastawić budziki.

E3 2017. Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Shawn Layden – szef Sony Interactive Entertainment America – w rozmowie z dziennikarzem Time wspomniał o „wielkich ogłoszeniach” dotyczących japońskich gier na E3 2017. Zdaniem przedstawiciela Sony, twórcy z KKW bardzo chętnie przygotowują swoje pozycje na sprzęt Sony, a najlepszym potwierdzeniem tych słów są między innymi Nioh, NieR: Automata, Persona 5, Final Fantasy XV, czy też Resident Evil 7.

„To dla nas bardzo ważne. Sądzę, że wielu japońskich deweloperów podążyło drogą urządzeń mobilnych, ale teraz wracają na konsole. I dlatego mogę powiedzieć, że będziemy mieć wielkie ogłoszenia na E3.”

Od wielu tygodni pojawiają się w Sieci plotki dotyczące Bloodborne 2. Gra From Software mogłaby być ozdobą konferencji Sony, ale Layden na pytanie, czy to studio pojawi się na konferencji odpowiedział tylko „możesz pytać” i nie skomentował plotki.

Pracownik Sony podkreślił, że Sony w 2017 roku będzie ponownie koncentrować się na grach – konferencje będą w głównej mierze nakierowane na produkcje zmierzające na PlayStation 4 i PlayStation VR.

Źródło: http://gematsu.com/2017/06/sony-teases-big-announcements-japanese-games-e3-2017

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych