Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 21:00
E3 2017 Twitch
1988V

E3 2017 na Twitch.TV - plan transmisji z wielkimi zapowiedziami

E3 2017 zbliża się wielkimi krokami, więc dokładny plan transmisji postanowił ujawnić Twitch. Pracownicy platformy zrelacjonują wszystkie konferencje, a dodatkowo zadbają o specjalne wydarzenia, na których nie zabraknie zapowiedzi.

Nasza redakcja jest już w zasadzie gotowa na wielkie show. W przyszłym tygodniu na łamach portalu przeczytacie trzy teksty zapowiadające imprezę, a później od soboty będziemy dostarczać naszej społeczności mnóstwo frajdy.

E3 2017. Rozkład jazdy konferencji: Sony, Microsoft, Electronic Arts, Ubisoft, Nintendo, Bethesda, PC Gaming

Pewnie wielu z Was może zdecydować się na oglądanie relacji za pośrednictwem Twitch.TV. Platforma podpisała wieloletnią umowę, na mocy której może prezentować imprezę z Los Angeles.

Nadchodząca E3 zapowiada się ciekawie, ponieważ Twitch ponownie zadbał o specjalne smakołyki dla widzów! Po konferencji Microsoftu i jednocześnie przed wydarzeniem Bethesdy odbędą się „ekskluzywne prezentacje” gier od między innymi Deep Silver, Electronic Arts, 505 Games, Nicalis.

To oczywiście nie koniec przyjemności, a dokładny plan transmisji znajdziecie poniżej. Bez wątpienia szykuje się sporo atrakcji, o których na pewno przeczytacie na łamach naszego portalu.

To jest w zasadzie dobry moment na małe ogłoszenie. Ponownie na PPE pojawi się tekst „czego oczekujecie po E3”. Zapytam kilku czytelników o ich „pewniaki” oraz „marzenia”, więc jeśli chcecie się wypowiedzieć, to dajcie znać poniżej.

E3 2017 Twitch

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 twitch twitch.tv