Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 17:59
Hunt: Showdown zostanie zaprezentowane na E3
657V

Hunt: Showdown zostanie zaprezentowane na E3. Crytek potwierdza wcześniejsze plotki

Twórcy serii Crysis pojawią się na E3, gdzie zaprezentują nową produkcję. Studio zapowiadając show, ujawniło kilka ciekawostek dotyczących Hunt: Showdown.

Pod koniec ubiegłego roku Crytek potwierdził wielkie zmiany. Firma zamknęła oddział na Węgrzech, Bułgarii, Korei Południowej, Chinach oraz Turcji. Studio posiada aktualnie wyłącznie dwa oddziały – w Niemczech oraz na Ukrainie.

Pierwszy teaser Hunt: Showdown

Pomimo tak wielkich zmian, Crytek pracuje nad nową, wielką marką. Studio potwierdziło prezentację Hunt: Showdown na tegorocznej imprezie w Los Angeles. Jednocześnie firma wspomniała, że gra powstaje na bazie Hunt: Horrors of the Gilded Age, które jednak nie spełniało oczekiwanych rezultatów.

Twórcy zmienili pierwotną koncepcję i oddali projekt innemu zespołowi.  Firma wspomniała również o samym schemacie rozgrywki – Hunt: Showdown to produkcja „PVP z potworami”.

Wcześniej pojawiły się plotki, według których studio przygotowuje tytuł z dynamicznymi pojedynkami – w jednym starciu będą uczestniczyć dwa dwuosobowe zespoły i potwory prowadzone przez prawdopodobnie sztuczną inteligencję.

Źródło: http://press.crytek.com/crytek-to-reveal-details-about-hunt-showdown-at-e3

Tagi: crytek e3 2017 Hunt: Showdown