Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 20:11
Hunt: Showdown zapowiedź
753V

Hunt: Showdown zapowiedziane. Crytek prezentuje nową markę tajemniczą zajawką

Twórcy serii Crysis nie odkładają broni. Firma zaprezentowała dzisiaj zupełnie nową markę, która na dobry początek potrafi zaintrygować. Tytuł jest aktualnie sporą zagadką, ale wiele na to wskazuje, że deweloperzy pracują nad kooperacyjnym shooterem.

Crytek miał w ostatnich miesiącach spore problemy. Firma nie wypłacała pracownikom pieniędzy, a następnie postanowiła zamknąć kilka oddziałów. Niektórzy zwiastowali koniec znanego studia, ale jak widać, deweloperzy przetrwali i zamierzają nadal tworzyć produkcje.

Crytek zamyka 5 oddziałów! Ogromne zmiany w znanym studiu

Studio wiele miesięcy temu zapowiedziało prace nad „tajemniczą grą”. Dopiero dzisiaj ujawniono pierwsza zajawka, która pokazuje dwóch łowców przechadzających się po lesie, jednak bohaterowie nie mogą liczyć na zbieranie grzybów i wąchanie kwiatków…

Czym tak naprawdę jest Hunt: Showdown? Prawdopodobnie strzelanką kooperacyjną, w której dwójka śmiałków trafi na małą arenę i będzie musiała wybić pozostałych członków „zabawy”. Bardzo możliwe, że w tym wypadku deweloperzy wykorzystują elementy z anulowanego Hunt: Horrors of the Gilded Age.

Gra była przedstawiona szerokiej publiczności w 2014 roku, ale później nie mogliśmy za często przyglądać się produkcji. Od pewnego czasu Crytek po prostu nie wspomina o tytule. Na więcej informacji dotyczących Hunt: Showdown musimy zaczekać do przyszłego miesiąca.

Materiał: Hunt: Showdown Teaser

Źródło: Twitter.com

Tagi: Crysis Hunt: Showdown zapowiedź