Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 15:31
Statki z Dreadnought
584V

Dreadnought. Gameplay z wersji na PlayStation 4 przygotowuje na walki gigantycznych statków

Na ubiegłorocznym PlayStation Experience otrzymaliśmy potwierdzenie przeniesienia Dreadnought na PlayStation 4. Długo czekaliśmy na konkretniejszy materiał prezentujący rozgrywkę, ale już dzisiaj fani kosmicznych starć mogą spojrzeć na ciekawy gameplay.

Dreadnought to sieciowy symulator statków kosmicznych, w których gracze wskakują za stery wielkich maszyn i walczą z innymi zawodnikami znajdującymi się na serwerze. Za pozycję odpowiada Yager Development, autorzy Spec Ops: The Line.

Elite Dangerous. Data premiery oczekiwanej produkcji na PlayStation 4

Najnowsza gra niemieckiego Yager Development wciąż rośnie. Autorzy dopracowują wersje na dwie platformy, a jednocześnie przygotowują nową zawartość. Studio wciąż nie jest gotowe do zaprezentowania ostatecznej daty premiery, ale możemy przynajmniej spojrzeć na fragment rozgrywki.

Twórcy prezentują gameplay, a jednocześnie opowiadają o pozycji. Na materiale pojawiają się różne maszyny, które tylko potwierdzają spore, taktyczne możliwości. Gracze mogą wskoczyć w wielkie i ciężki pojazdy charakteryzujące się potężnymi działami, czy też zawalczyć z przeciwnikami w małych, szybkich i mniej uzbrojonych maszynach.

Na filmie pojawia się nawet prezentacja nowego trybu, który będzie aktualnie dostępny wyłącznie na PlayStation 4. Zmagania przypominają typową hordę, w której jednocześnie może uczestniczyć trzech zawodników.

Materiał: Dreadnought - Gameplay 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dreadnought gameplay Yager Development