Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 20:46
Wielki statek zwiastuje datę premiery Elite Dangerous na PS4
888V

Elite Dangerous. Data premiery oczekiwanej produkcji na PlayStation 4

Wielkie statki i niezliczone historie. Twórcy z Frontier Developments w końcu zakończyli przygotowanie Elite Dangerous na PlayStation 4 i z tej okazji poznaliśmy ostateczną datę premiery. O tym tytule trzeba pamiętać.  

Frontier Developments w 2014 roku zaprezentowało graczom kosmiczną produkcję, w której  zainteresowani wskoczyli w futurystyczne maszyny i zwiedzali kosmos. Gra zyskała sporą popularność, a deweloperzy postanowili jednocześnie opracowywać dodatki oraz port na konsole.

Elite Dangerous w Encyklopedii PPE.pl

Wersja na Xboksa One zadebiutowała w ubiegłym roku i w sumie długo deweloperzy nie informowali o edycji na PlayStation 4. Ta na szczęście zadebiutuje już 27 czerwca, więc gracze mogą szykować się na odkrywanie kosmosu.

Tytuł charakteryzuje się między innymi ogromną galaktyką, satysfakcjonującymi zmaganiami PVP i wielką swobodą. Tutaj nikt nie trzyma gracza za rączkę i wymuszą na nim aktywności, ponieważ w tak naprawdę to my kreujemy przygodę.

Elite Dangerous może zainteresować między innymi posiadaczy PlayStation 4, którzy czuli pewien niedosyt po No Man’s Sky. W tym wypadku nikt nie bawi się w obiecanki, a autorzy przygotowują konkretne, choć drogie, rozszerzenia.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: