Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 31.05.2017 10:36
Electronic Arts odlicza godziny do prezentacji nowego Need for Speed
1150V

Electronic Arts odlicza godziny do prezentacji nowego Need for Speed

O tym, że nowy Need for Speed powstaje, wiemy już od początku bieżącego miesiąca. Składana przez Ghost Games gra zaproponuje fanom ulicznego szlifowania asfaltu multum opcji personalizacji fur i zajadłe pościgi z policją.

Póki co, pomijając dość ogólnikowe informacje od Electronic Arts, o nowym Need for Speed nie wiemy zbyt wiele. Na pewno będzie efektownie, żeby nie powiedzieć efekciarsko, dynamicznie i prawdopodobnie "ziomalsko". Ghost Games udowodniło pod koniec 2015 roku, że wie jak robić dobre wyścigi z zaciąganiem ręcznego przed zakrętami o 180 stopni i pompującą adrenalinę ścieżką dźwiękową.

Need For Speed Payback. Zwiastun, data premiery i szczegóły

Wielka prezentacja kolejnej części Need for Speed odbyć ma się już 2 czerwca. Na Twitterze EA Games Australia zagościła natomiast ostatnio niewiele mówiąca grafika, która odnosić może się do nowej odsłony sztandarowej ścigałki EA.

Na przedstawionym obrazku zobaczyć możemy spowity chmurami pejzaż wielkiego miasta. Jeżeli rzeczywiście odnosi się on do NFS-a, to wychodzi na to, iż tym razem pościgamy się nie tylko pod osłoną nocy, jak to było w przypadku poprzednika z 2015 roku. Grę odróżniać od niego ma także brak konieczności stałego podłączenia do internetu, na co psioczyła część graczy dwa lata temu.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games need for speed