Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 18:18
Bohater Agents of Mayhem
456V

Agents of Mayhem. Zwiastun prezentuje bryki bohaterów

W wielkich grach z jeszcze większymi światami niezbędny jest transport. Doskonale zdają sobie z tego sprawy deweloperzy Agents of Mayhem, którzy postanowili przygotować dla bohaterów pojazdy i to właśnie „furki” są zaprezentowane na nowym zwiastunie.

Autorzy serii Saints Row postawili na zupełnie nową markę i właśnie z tego powodu jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje Agents of Mayhem. W grze otrzymamy dostęp do ładnych wozów.

Zwiastun Agents of Mayhem przedstawia trzech bohaterów

Po krótkiej przerwie możemy ponownie zerknąć na nową grę Volition. Autorzy nie uciekają od swojego poprzedniego IP i z tego powodu w Agents of Mayhem nie zabraknie mocnego humoru.

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejny zwiastun, który tylko potwierdza, że autorzy przygotowali spory świat. Zainteresowani będą rozbijać się po mieście samochodami, parkować w niedozwolonych miejscach, a znając pomysły deweloperów, gdzieś tam został ukryty czołg z dziwną amunicją.

O Agents of Mayhem na pewno powinni pamiętać gracze, którzy od „piaskownic” oczekują swobody i zabawnej akcji. Tutaj na pewno nie zabraknie tych elementów, bo już w poprzednich pozycjach studio potrafiło zaskoczyć między innymi ciekawymi misjami.

Materiał: Agents of Mayhem - Agenci i ich furki. Gadające rzecz jasna!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: