Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 16:37
Agents of Mayhem zwiastun przedstawia bohaterów
603V

Agents of Mayhem. Zwiastun przedstawia trzech bohaterów

Volition postanowiło zaprezentować dwóch czołowych bohaterów Agents of Mayhem. Na dobry początek twórcy ujawniają szczegółowe życiorysy trzech postaci, w których wcielą się zainteresowani już w drugiej połowie sierpnia.

Agents of Mayhem to zupełnie nowa marka w katalogu Volition. Twórcy serii Saints Row postanowili tym razem przedstawić zmagania wyposażonych w specjalne zdolności agentów, którzy muszą zmierzyć się z przedstawicielami LEGIONU.

Agents of Mayhem w Encyklopedii PPE.pl

W Agents of Mayhem na pewno nie zabraknie mocnego humoru, a najnowszy zwiastun jest tego najlepszym dowodem. W grze stworzymy trzyosobowe zespoły, ale do naszej dyspozycji deweloperzy oddadzą dwunastu agentów. Każda postać posiada własny charakter oraz indywidualne umiejętności.

Na dobry początek poznajemy:

  • Hollywood – czyli była gwiazda popularnego reality show, który potrafi okiełznać największe giwery. Jest samozwańczym liderem agencji M.A.Y.H.E.M, a nawet ma okazję werbować nowych przedstawicieli grupy.
  • Szkuner – wielki bydlak został agentem po tym jak własnymi łapami zatopił łódź podwodną LEGION-u w Trójkącie Bermudzkim. W swoim czasie był żołnierzem marynarki wojennej.
  • Fortuna – wysportowana, gotowa do największego poświęcenia i zawsze niebezpieczna. Kobieta korzysta z bojowego drona i uwielbia eliminować kolejnych oponentów.

W trakcie rozgrywki będziemy bez problemu przeskakiwać pomiędzy postaciami i tym samym w odpowiedni momencie wykorzystywać ich zdolności.  

Agents of Mayhem zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 19 sierpnia. 

Materiał: Agents of Mayhem - Hollywood, Fortuna i Szkuner. Oto są!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: agents of mayhem Deep Silver Techland trailer Volition zwiastun