Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 17:50
Bohaterowie Tekken 7
1750V

Tekken 7. Kompletne przedstawienie zawartości przed premierą

Bandai Namco nie daje odetchnąć fanom Tekkena. Firma właśnie opublikowała wyładowany zawartością materiał zbierający wszystkie niezbędne informacje dotyczące siódmej odsłony. Siadajcie, oglądajcie, ładujcie kontrolery i czekajcie na kurierów.

Japończycy podgrzewają atmosferę przed debiutem. Firma przygotowała bardzo szczegółowy materiał przedstawiający całą zawartość z Tekken 7. Studio jednym filmem podsumowuje kilkutygodniową akcję promocyjną.

Recenzja Tekken 7. Sprawdźcie naszą ocenę

Jeśli akurat ostatnie kilkanaście dni spędziłeś na Syberii i nie miałeś dostępu do Internetu, to poniższy film został przygotowany właśnie dla Ciebie. Bandai Namco postanowiło stworzyć materiał dosłownie obładowany konkretnymi informacjami dotyczącymi Tekken 7.

Gracze otrzymają tutaj informacje dotyczące zmian w systemie walki, trybu fabularnego, zmagań sieciowych, turniejów, trybów offline, personalizacji wojowników, czy też na temat rozbudowanej galerii.

Autorzy w świetny sposób przygotowują śmiałków na piątek, bo to właśnie pod koniec tygodnia odbędzie się światowa premiera Tekken 7. Sympatycy serii pewnie nie potrzebują dodatkowej zachęty, ale jeśli dotychczas omijaliście kampanię marketingową japońskiej bijatyki, to na pewno warto zerknąć na poniższy materiał.

Jedną z pierwszych na świecie recenzji Tekkena 7 będziecie mogli przeczytać w najnowszym numerze PSX Extreme. W kioskach od tej środy!

Materiał: Tekken 7 - All you need to know 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Tekken 7 trailer zwiastun