Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 17:26
Wiedźmin od Netflix
5546V

Wiedźmin od Netflix ma już swoją zakładkę, tytuł i opis fabuły

Netflix nie traci czasu. Firma przygotowała specjalną zakładkę, którą polubią wszyscy fani Wiedźmina. To właśnie w tym miejscu będą gromadzić się materiały z projektu, a już dzisiaj otrzymaliśmy skromną zajawkę nadciągających wydarzeń.

Netflix przygotowuje wielką opowieść w uniwersum Wiedźmina. Jeszcze w tym roku mają nadejść spore konkrety, które w głównej mierze zostaną opublikowane w nowej zakładce. Dzisiaj platforma potwierdziła „zarys fabuły”.

Kto wcieli się w Geralta? Bukmacherzy stawiają na gwiazdy

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni jest Wiedźmin od Netflix. Platforma przygotowuje serial na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, a dzisiaj została opublikowana oficjalna podstrona projektu.

Przygoda wykreowana przez Netflix nie posiada żadnego podtytułu. Twórcy zdecydowali się na proste "The Witcher", co nie jest raczej specjalnym zaskoczeniem, ponieważ świat Sapkowskiego jest znany na świecie właśnie pod tą nazwą.

Potwierdzono również opis fabuły, który oczywiście nie mówi za wiele:

„W dramatycznym serialu nietypowa rodzina jednoczy się w walce o prawdę w niebezpiecznym świecie. Opowieść została przygotowana na podstawie popularnej sagi fantasy.” 

Jeden z producentów w swoim czasie wspominał o „rodzince”.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: netflix wiedźmin witcher