Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 22:02
Samochodziki z Tiny Trax na PlayStation 4
725V

Tiny Trax to nowa gra na PlayStation VR od autorów Velocity 2X

Studio FuturLab postanowiło jeszcze przed E3 zapowiedzieć swoją nową grę na PlayStation VR. Twórcy przygotowują Tiny Trax, ale trudno oczekiwać, by ktokolwiek dla takiej produkcji sięgnął po gogle wirtualnej rzeczywistości.

Tiny Trax to wyścigi małych samochodzików przygotowane przez studio FuturLab, autorów Velocity 2X. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i została stworzona z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR.

Twórcy God of War mają pracować nad nową grą dla PlayStation VR

Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być prezentowanie nowych gier przez Sony tuż przed E3, ale po zobaczeniu poniższego materiału nie będziecie specjalnie zaskoczeni. To kolejny mały tytuł zmierzający na PlayStation VR.

W grze wskoczymy w autka, przejedziemy się przez dwanaście specjalnie zrealizowanych tras, a do naszej dyspozycji deweloperzy oddadzą sześć pojazdów. Podczas wyścigu na serwerze może znajdować się czterech graczy – w rywalizacji sieciowej zmierzymy się z kumplami w różnorodnych rankingach.

Tiny Trax zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić zawodnikom pełny komfort. Gracze będą mogli bez przeszkód powtarzać etapy i cieszyć się tytułem.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/30/velocity-2xs-creator-returns-with-ps-vr-slot-car-racer-tiny-trax/

Tagi: PlayStation 4 PlayStation VR tiny trax zapowiedź zwiastun