Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 30.05.2017 10:41
Perception. Konsolowa wersja gry zalicza tygodniowy poślizg
409V

Perception. Konsolowa wersja gry zalicza tygodniowy poślizg

Przykra wiadomość dla wszystkich tych, którzy czaili się na Perception od byłych twórców BioShocka. Konsolowa wersja gry rozminęła się z dzisiejszą datą wydania. Na szczęście obsuwa nie jest duża.

Perception to wirtualny straszak od Deep End Games, w którego skład wchodzi część ludzi odpowiedzialnych za kultowego już BioShocka. W grze wcielimy się w niewidomą dziewczynę, która stukając laską o podłogę orientować będzie się w otoczeniu na zasadzie echolokacji. Na miejsce akcji producent wziął zaś stare, nawiedzone domostwo, gdzie wrogie nie są wyłącznie żyjące w nim maszkary, ale i też bałagan, który bohaterka ma w głowie. Ot, nieco wyskakujących zza winkla straszydeł, nieco psychologicznego straszenia.

Perception. Zwiastun przypomina o nadchodzącej premierze intrygującego horroru

Jak poinformowali dzisiaj twórcy, ze względu na rozgardiasz związany z ratingiem wiekowym gry w poszczególnych terytoriach, premiera przesunięta została o równy tydzień. Tyle ponoć zajmie właśnie uporządkowanie powstałego bałaganu. 

Wedle zapewnień rodzimego wydawcy, Feardemic, sprawa dotyczy jedynie konsolowej wersji Perception. Gra bez problemów powinna być dzisiaj dostępna na Steam i GOG.

Tagi: deep end games Feardemic perception