Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2017 17:30
Final Fantasy XII: The Zodiac Age Gameplay
562V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Długi gameplay prezentuje sporo dynamicznych pojedynków

Square Enix kończy prace nad odświeżeniem Final Fantasy XII: The Zodiac Age, więc z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny gameplay. 30 minut rozgrywki pozwala dokładnie zapoznać się z usprawnioną „Dwunastką”.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age może okazać się jedyną produkcją z serii Final Fantasy, która w najbliższym czasie zadebiutuje na dużych konsolach. Japończycy dopiero zamierzają „okiełznać” Final Fantasy VII Remake, więc trudno spodziewać się premiery w przeciągu następnych 12 miesięcy.

Zwiastun prezentuje system walki z Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Zawsze pozostaje wiara w odświeżenie kolejnych tytułów. W zasadzie wciąż pojawiają się plotki, według których trylogia Final Fantasy XIII trafi na PlayStation 4 i Xboksa One, jednak Square Enix wciąż nie potwierdza tych doniesień.

W przypadku Final Fantasy XII: The Zodiac Age trudno oczekiwać pięknych widoków, ale przynajmniej pod względem rozgrywki mamy nie narzekać. Autorzy w tym wypadku zaoferują dopakowaną wersję, która wcześniej była dostępna wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gra oczywiście oferuje dynamiczny system pojedynków, który został dobrze zaprezentowany na poniższym filmie. Pewnie nie każdemu przypadnie do gustu „wydawanie poleceń”, ale na pewno warto sprawdzić FFXII.

Materiał: Final Fantasy XII: The Zodiac Age 30 minutowy gameplay

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age gameplay Square Enix