Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2017 15:36
Tekken 7 i poradniki
1158V

Tekken 7. Rage Art, Rage Drive i więcej - twórcy uczą mechanik

Już w tym tygodniu odbędzie się wielkie wydarzenie dla wielu graczy. Tekken 7 zadebiutuje na rynku i z tej okazji możemy spojrzeć na świeżutkie materiały, na których deweloperzy uczą podstaw rozgrywki. Poradniki mogą zainteresować początkujących zawodników.

Pierwszy Tekken zadebiutował na rynku w 1994 roku. Autorzy od tego czasu kilkukrotnie decydowali się na różne ewolucje w systemie walki i nie inaczej jest w Tekken 7. Właśnie z tego powodu przygotowano materiały, które pomogą zainteresowanym graczom.

Popek po KSW 39 chciałby zostać twarzą Tekken 7

Z każdym kolejnym Tekkenem jest takie wyjątkowe uczucie – siadasz, chwytasz pada i potrafisz zrobić przynajmniej podstawowe ruchy. Nie inaczej jest w Tekken 7, bo chociaż postacie otrzymały po kilka nowych ruchów, to jednak „szkielet” został nietknięty.

W „Siódemce” autorzy postanowili jednak ubarwić zmagania kilkoma wariacjami, które choć na początku były odbierany przez scenę w negatywny sposób, to jednak im bliżej premiery, tym można przeczytać pozytywniejsze komentarze o nowościach.

Deweloperzy postanowili przedstawić zainteresowanym innowacje i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na poniższe filmy. Zobaczycie tutaj poradnik do Rage Artów (specjalny atak podczas trybu „Rage”, gdy postać ma mniej niż 25% życia. Im mniej HP posiada bohater, tym zadaje potężniejsze ataki), Rage Drive’ów (mocniejsze ataki do układania jeszcze potężniejszych combosów, również w trybie „Rage”) oraz Power Crushów (atak absorbujący cios przeciwnika (średni/wysoki), który można łączyć z innymi ciosami). Dodatkowo pracownicy Bandai Namco postanowili wyjaśnić mechanikę poruszania się po arenie.

W trakcie pisania tej wiadomości, Bandai Namco opublikowało kolejne wideo. Na pierwszym filmie autorzy opowiadają o tworzeniu postaci, a na drugim usłyszycie kilka słów o systemie turniejów.

Jedną z pierwszych na świecie recenzji Tekkena 7 będziecie mogli przeczytać w najnowszym numerze PSX Extreme. W kioskach od tej środy! 

Materiały: Tekken 7 - materiały 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Tekken 7