Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 29.05.2017 10:59
Xbox Game Pass. "Growy Netflix" cieszy się sporym zainteresowaniem graczy
3415V

Xbox Game Pass. "Growy Netflix" cieszy się sporym zainteresowaniem graczy

Ujawniony w tym roku przez Microsoft program Xbox Game Pass to ciekawa propozycja dla graczy, którzy niekoniecznie muszą ogrywać najnowsze pozycje tu i teraz. Dzięki usłudze za niewygórowaną cenę można cieszyć się dostępem do bogatej biblioteki gier.

W tym takich kozaków, jak choćby Halo 5. Aktualnie lista dostępnych gier liczy 100 tytułów, do których nieograniczony dostęp dostajemy płacąc 39,99 zł miesięcznie. Ot, cena dobrej pizzy. Pamiętać należy jednak, że nie wszystkie gry pozostaną dostępne w Xbox Game Pass. Microsoft przewidział w tym temacie rotację - część pozycji zniknie, a na ich miejscu pojawią się nowe.

Xbox Live Gold za 1 zł i Xbox Game Pass. Data premiery, cena i szczegóły

Zapytany na Twitterze o reakcję graczy na Xbox Game Pass, Phil Spencer odpowiedział, że odzew jest naprawdę mocny. Całkiem sporo graczy zdecydowało się na wypróbowanie usługi, którą niektórzy zwą "Netflixem gier wideo".

Dla wszystkich tych, którzy nie lubią kupować przysłowiowego kota w worku, Microsoft przewidział możliwość przetestowania usługi. Xbox Game Pass dostępny jest również jako dwutygodniowy trial.

Korzystacie już? A może w ogóle nie interesuje Was subskrypcyjny model "wypożyczalni" gier?

Tagi: Microsoft Xbox Game Pass xbox one