Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 18:49
Crash 3 w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
4986V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay z Crash Bandicoot 3: Warped wgniata w fotel!

Na taki smakołyk czekaliśmy od bardzo dawna. Sony właśnie zaprezentowało pierwszy gameplay z ulepszonej wersji Crash Bandicoot 3: Warped. Fragment rozgrywki pobudza piękne wspomnienia.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutuje na rynku już 30 czerwca. Vicarious Visions otrzymało od Activision zadanie przeniesienia na aktualną generację trzech kultowych odsłon Crasha i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą rozgrywkę z trzeciej części. 

Twórcy przypominają złoczyńców z serii Crash

Przed Wami pierwsze spojrzenie na kultowy Tomb Wader. To jedna z najbardziej znanych miejscówek z trzeciej odsłony, w której gracze muszą zdobyć 88 skrzynek. W pierwotnej wersji ukończenie etapu na złoto wymagało przebiegnięcia lokacji w 1 minutę i 24 sekundy.

Podczas oglądania tego materiału odżyły wszystkie wspomnienia. Ta gra była wyjątkowo dobra! Już nie mogę się doczekać wielkiej premiery Crash Bandicoot N-Sane Trilogy – jest to jedna z najważniejszych premier przyszłego miesiąca.   

Warto na pewno zwrócić uwagę na fakt, że to Sony tym razem opublikowało materiał i przez ostatnie dni podgrzewało atmosferę przed „wielką prezentacją rozgrywki”. Bardzo możliwe, że gra otrzyma swoje 5 minut podczas prezentacji Sony na tegorocznym E3. W sumie będzie to ostatnia szansa na przedstawienie szerokiej publiczności tego „kotleta”.

Po publikacji wiadomości, a dokładnie o 19:00, minęło embargo na udostępnienia materiałów z produkcji. Właśnie z tego powodu możecie spojrzeć na świeży gameplay z między innymi PlayStation 4 Pro.

Tagi: crash 3 Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gameplay