Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 12:51
Joseph Seed z Far Cry 5
5398V

Far Cry 5 dopiero w 2018 roku! To „największy Far Cry w historii”

Już wkrótce odbędzie się prezentacja Far Cry 5, ale nie musimy dłużej czekać na poznanie kolejnej przygody. Amazon opublikował szczegółowe informacje przed czasem.

Far Cry 5 nadciąga, ale wiele na to wskazuje, że nie otrzymamy produkcji w przeciągu najbliższych miesięcy. Amazon właśnie opublikował bardzo szczegółowe informacje dotyczące nadciągającej opowieści.

Poznajcie antagonistę z Far Cry 5

Na godzinę 15:00 została zaplanowana prezentacja Far Cry 5. Przedstawiciele Amazonu nie chcą czekać tak długo i opublikowali na łamach swojego sklepu dokładne informacje na temat produkcji.

Far  Cry 5 według sklepu zadebiutuje 27 lutego 2018 roku. Niektórzy spodziewali się, że Ubisoft nie zwolni dwóch dużych gier w otwartych światach w zbliżonym terminie, a musimy oczekiwać listopadowej premiery nowego Assassin’s Creed.

Gra oczywiście zaprowadzi śmiałków do hrabstwa Hope w stanie Montana, które w gruncie rzeczy jest przyjemną miejscówką, ale panuje tutaj fanatyczny kult nazwany „Brama Eden”. Jej liderem jest Joseph Seed, który wraz ze swoim rodzeństwem kontroluje obszar i nie pozwala ludziom na spokojne życie.

Całą opowieść poznamy w pojedynkę lub w dwuosobowe kooperacji. Podczas rozgrywki będziemy rekrutować ludzi, którzy pomogą nam pokonać kult. W trakcie przygody spotkamy oczywiście „fanatyków”, czy też jak kto woli „wyznawców”.

Autorzy zapowiadają „największy Far Cry w historii”, w której otrzymamy możliwość podążania własną ścieżką i stworzenia bohatera na własną modłę.  Studio tym razem odda w ręce śmiałków „ikoniczne muscle cary”, quady, czy też samoloty.

Na pierwsze materiały z gry musimy jeszcze zaczekać.

Za podesłanie odnośnika, dziękuję użytkownikowi Dobermann.

Tagi: far cry 5 Ubisoft wyciek