Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 18:09
Far Cry 5 główny antagonista
9899V

Far Cry 5. Grafika zdradza głównego antagonistę i umiejscowienie wydarzeń

Na takie mięsko czekaliśmy od ubiegłego tygodnia. Ubisoft właśnie pokazał głównego antagonistę Far Cry 5, a jednocześnie zaprezentował umiejscowienie wydarzeń. Szykuje się kolejny psychol do wybicia.

Far Cry 5 zostanie ujawnione w najbliższy piątek. Ubisoft lubi podgrzewać atmosferę przed tak wielkim wydarzeniem i firma ponownie opublikowała przyjemny materiał. Tym razem oglądamy… No właśnie!

Zajawki zapraszają na prezentację Far Cry 5!

Francuzi ponownie nie zawodzą. Firma właśnie potwierdziła umiejscowienie wydarzeń we współczesnej Montanie, gdzie spotkamy pewnego mężczyznę. Facet prezentuje się w bardzo ciekawym ułożeniu – przypomina Wam to kogoś? Tak, to „Ostatnia Wieczerza”.

Warto zwrócić uwagę na kościół w tle, „grzesznika” na kolanach, chleb, czy też nawet „święty graal”… Drogie graczki, drodzy gracze – temat religijny w zasadzie potwierdzony? Szykuje się ostra jazda bez trzymanki.

Wielkie ujawnienie Far Cry 5 odbędzie się w najbliższy piątek, a poniższa grafika tylko i wyłącznie pobudziła moje zainteresowanie tytułem. To może się udać! Do prezentacji pozostał 1 dzień, 20 godzin i 45 minut.

Źródło: Twitter.com

Tagi: far cry 5 grafika Ubisoft