Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 19:41
Tekken World Tour 2017 zapowiedziany
916V

Tekken World Tour 2017 zapowiedziany. Wielki turniej dla wszystkich fanów Tekkena

Bandai Namco właśnie przedstawiło szczegóły Tekken World Tour 2017. Wielkie wydarzenie powinno zainteresować graczy, którzy mają zamiar nabyć Tekken 7 w okolicach premiery. W tym turnieju mogą wziąć udział wszyscy fani bijatyk.

Tekken 7 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu, więc małymi krokami Bandai Namco odkrywa ostatnie karty. Firma właśnie zapowiedziała Tekken World Tour 2017.

Recenzja Tekken 7. Sprawdźcie naszą ocenę

Bijatyka nie istnieje w dzisiejszych czasach bez wielkich wydarzeń e-sportowych. Doskonale wie o tym Bandai Namco, które już dzisiaj zapowiada Tekken World Tour 2017. Propozycja Japończyków jest ciekawa, ponieważ w zmaganiach wezmą udział wszyscy gracze.

Walcząc w sieciowych pojedynkach będziemy zdobywać punkty, które pozwolą nam zakwalifikować się na wielki finał. 5 graczy z każdego regionu zostanie zaproszona na Światowe Finały, a w dodatku zawodnicy mogą zdobyć slot na imprezę dzięki zmaganiom EVO.

Jest to naprawdę miła wiadomość dla największych zapaleńców Tekkena, którzy chętnie sprawdzą swoje umiejętności z najlepszymi, ale nie mają czasu jeździć po turniejach kwalifikacyjnych. Tutaj wszystko odbędzie się w Sieci, a dopiero najważniejsze pojedynki zostaną rozegrane na lanie.

Tekken World Tour 2017

W finałach Tekken World Tour 2017 wystąpi 16 najlepszych graczy z całego świata i fighterzy zawalczą o pulę nagród wynoszącą 200 tysięcy dolarów. Dokładny regulamin imprezy znajdziecie w tym miejscu.

Materiał: Tekken World Tour 2017 zwiastun

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Esport Tekken 7 tekken world tour 2017 turniej