Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 18:27
Titanfall 2 otrzyma kolejne DLC. Twórcy pokazują Monarch's Reign
612V

Titanfall 2 otrzyma kolejne DLC. Twórcy pokazują Monarch's Reign

 Nowa zawartość nadciąga do Titanfall 2. Respawn Entertainment opublikowało materiał prezentujący nadciągające DLC, które trafi na serwery już wkrótce. Studio przygotowało między innymi dwa nowe maszyny.

Respawn Entertainment jeszcze przed premierą Titanfall 2 zapowiedziało wspieranie produkcji licznymi, bezpłatnymi dodatkami. Chociaż gra trafiła na rynek w październiku ubiegłego roku, to studio nadal przygotowuje wartościowe dodatki.

Titanfall 2 nie osiągnął oczekiwanych wyników, ale marka będzie wciąż rozwijana

Monarch's Reign to najnowsze rozszerzenie do Titanfall 2. Respawn Entertainment potwierdziło, że dodatek będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych już 30 maja, czyli w najbliższy wtorek. W tym dniu pliki trafią na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Gracze w końcu otrzymają możliwość wskoczenia w nowe maszyny, pobiegają po kolejnej lokacji, czy też skorzystają ze świeżej egzekucji. Jak zawsze twórcy nie zapomnieli również o personalizacji maszyn oraz żołnierzy.  

Titanfall 2 to bez wątpienia jeden z największych skarbów ubiegłego roku. Gra w dniu premiery posiadała świetną zawartość, a Respawn Entertainment jeszcze ją znacząco rozszerzyło. Miejmy nadzieje, że w przyszłości inni deweloperzy będą brać przykład z tego studia.

Materiał: Titanfall 2 - Monarch's Reign Gameplay Trailer

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dlc dodatek Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2