Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2017 20:58
Sąsiad z Hello Neighbor
1149V

Hello Neighbor wkrótce debiutuje na Xbox One i PC. W grze poznamy tajemnice sąsiada

Zły sąsiad skrywający tajemnice od pierwszej zapowiedzi intrygował, więc z zadowoleniem mogę dzisiaj potwierdzić zakończenie głównych prac nad grą. Twórcy potwierdzili datę premiery Hello Neighbor.

W październiku ubiegłego roku otrzymaliśmy zapowiedź Hello Neighbor. Gra od początku potrafiła zaciekawić, bo autorzy zdecydowali się na ciekawą koncepcję – w tytule naszym zadaniem jest spenetrowanie domu sąsiada.

Zobaczcie również gameplay z Hello Neighbor 

Facet ma spore tajemnice i naszym zadaniem jest je rozgryźć. Właśnie z tego powodu musimy wejść niepostrzeżenie do jego lokum, znaleźć klucz i zagłębić się w odmętach piwnicy. Brzmi ciekawie? Może nie do końca, ale akurat pod względem rozgrywki Hello Neighbor nie zawodzi. Tytuł znajdował się w programie Wczesnego Dostępu i przez cały ten czas zbierał bardzo pozytywne opinie.

Dzisiaj możemy potwierdzić premierę Hello Neighbor. Gra trafi do zainteresowanych 29 sierpnia i to jednocześnie na PC oraz Xboksach One. Ta druga platforma jest sporą niespodzianką, bo choć autorzy informowali, że zamierzają przenieść pozycję na konsole, to jednak dotychczas nie otrzymywaliśmy większych zapowiedzi dodatkowej wersji.

Poniżej przedstawiam jeden z ostatnich zwiastunów, który prezentuje propozycję Dynamic Pixels. Opowieść potrafi podobno mocno nastraszyć, a różne scenariusze tylko i wyłącznie ubarwiają zabawę.

Materiał: Hello Neighbor zwiastn w 4K

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Dynamic Pixels Hello Neighbor Tiny Build