Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 17:49
Fallout 4 za darmo na Xbox One i PC
2105V

Fallout 4 za darmo na Xbox One i PC. Bethesda zaprasza na promocję

Bethesda właśnie ogłosiła ciekawe wydarzenie. Gracze na Xboksa One i komputerach osobistych będą mogli wypróbować za darmo Fallout 4. W dodatku tytuł znajduje się w promocji na trzech platformach.  

Fallout 4 zadebiutował na rynku 10 listopada 2015 roku. Bethesda w przypadku produkcji zdecydowała się na krótką i zarazem bardzo intensywną kampanię marketingową. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 84%.

Bethesda przedstawia listę gier na E3 2017!

Jeśli nadal nie mieliście okazji zapoznać się z Fallout 4, to ta wiadomość może Was zainteresować. Produkcja trafiła do „weekendowej oferty”, dzięki której w dniach od 25 do 29 maja wszyscy posiadacze Xboksów One oraz komputerów osobistych będą mogli wypróbować pozycję za darmo. Klienci muszą posiadać wykupioną subskrypcję Xbox Live Gold lub konto na platformie Steam.

Podczas rozgrywki zainteresowani bez najmniejszych problemów wypróbują również modyfikacje. Autorzy w tym wypadku nie zapowiedzieli jakichkolwiek restrykcji, więc bardzo możliwe, że podczas zmagań otrzymamy dostęp do całego świata.

Bethesda potwierdziła również zniżkę na Fallout 4 oraz Przepustkę Sezonową. Zainteresowani mogą nabyć pozycję z rabatami sięgającymi nawet do 67% na PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam.

Wiadomość powinna szczególnie zaciekawić graczy, którzy po dość niejednoznacznych opiniach dotyczących jakości Fallout 4, nadal nie sprawdzili gry.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Fallout 4 promocja