Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 14:01
Xbox One S z 3 grami i dodatkowym kontrolerem za 1098 zł!
3166V

Xbox One S z 3 grami i dodatkowym kontrolerem za 1098 zł!

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na świetne promocje na konsole. Sony oraz Microsoft prześcigają się z propozycjami, a najnowsze zestawy przygotowane przez amerykańską korporację mogą zainteresować wielu naszych czytelników.  

Już w połowie przyszłego miesiąca Microsoft odsłoni wszystkie karty związane z Project Scorpio. Amerykańska korporacja przygotowuje nową konsolę, która zadebiutuje na rynku pod koniec roku. Urządzenie będzie jednak dzielić bibliotekę  z Xboksem One i Xboksem One S.

Games with Gold czerwiec 2017

Właśnie z tego powodu warto jeszcze teraz interesować się „aktualnymi” konsolami. Microsoft postanowił zachęcić graczy do kupowania Xboksa One S i najnowsza oferta jest naprawdę… Kusząca. Amerykanie przygotowali świetne zestawy, które mogą sprawić, że z wielką przyjemnością sięgnięcie po konsolę:

  • Xbox One S 500 GB + FIFA 17 + Halo 5: Guardians + Gears of War UE + dodatkowy pad 
  • Xbox One S 500 GB + Forza Horizon 3 + Halo 5: Guardians + Gears of War UE + dodatkowy pad 
  • Xbox One S 500 GB + Battlefield 1 + Halo 5: Guardians + Gears of War UE + dodatkowy pad 

Za każdy z tych pakietów zapłacicie zaledwie 1098 zł, a dodatkowo Microsoft wyśle do Was paczkę bez dodatkowych opłat. Miałem okazję zamawiać trzeciego Xboksa One z oficjalnego sklepu i urządzenie dotarło do mnie bez najmniejszego problemu w zaledwie kilka dni. Zamówienia możecie składać w tym miejscu.

Jeśli nadal mieliście opory przed sięgnięciem po Xboksa One S i czekaliście na odpowiedni „motywator”, to powyższa oferta powinna ułatwić podjęcie decyzji.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/zestawy-xbox-one-s-500gb-z-trzema-grami-i-dodatkowym-kontrolerem-za-1098-zl-z-wysylka/

Tagi: Microsoft promocja xbox one s