Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 20:01
Nerd z Nex Machina
487V

Nex Machina. Zamknięta beta pozwoli wypróbować nową grę Housemarque

W przyszłym miesiącu będziemy świadkami wielkiej premiery Nex Machina. Housemarque zdecydowało się na otwarte testy, dzięki którym zainteresowani sprawdzą grę przed premierą. Zmagania rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

Nex Machina to zupełnie nowa marka Housemarque. Finowie od wielu lat specjalizują się w przygotowywaniu izometrycznych shooterów, w których gracze uczestniczą w efektownej i dynamicznej akcji.

Zwiastun kooperacyjnej rozgrywki z Nex Machina

Najnowsza gra studia czerpie garściami z poprzednich projektów, ale jestem przekonany, że wielu czytelników PPE bardzo chętnie zapozna się z przygotowaną propozycją. Studio zdecydowało się na zamkniętą betę, która rozpocznie się 26 maja a zakończy 1 czerwca.

Zainteresowani muszą udać się na tę stronę, wypełnić formularz i liczyć na sporo szczęścia. Housemarque zaprosi do rozgrywki kilkuset graczy, jednak w tym wypadku odbędzie się losowanie. Rywalizacja pozwoli deweloperom „ulepszyć grę i rozgrywkę”.

Pewną ciekawostką są restrykcje dotyczące live-streamu, ponieważ autorzy nie pozwolą testerom prowadzić audycji, ale zainteresowani mogą nagrywać materiały, jednak filmy mogą zostać opublikowane dopiero 29 maja.

W Nex Machina czeka na zainteresowanych 100 poziomów, kooperacyjna rozgrywka na podzielonym ekranie, sieciowe zmagania i mnóstwo robotów do ubicia.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/ps4-beta-registrations-open-now-for-resogun-devs-n/1100-6450261/

Tagi: beta Housemarque Nex Machina PlayStation 4 sony