Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 16:38
bohaterowie LEGO Marvel Super Heroes 2
884V

LEGO Marvel Super Heroes 2. Zwiastun prezentuje wielu bohaterów

Koniec z półśrodkami, zajawkami i niepełnymi informacjami. Traveller's Tales właśnie zaprosiło graczy na prezentację pełnego zwiastuna LEGO Marvel Super Heroes 2. Zapowiada się spora opowieść.

W ubiegłym tygodniu Warner Bros. potwierdziło przygotowanie nowej odsłony Marvel Super Heroes. Za tytuł odpowiada oczywiście Traveller's Tales, a premiera odbędzie się 14 listopada. Jednocześnie gra wskoczy na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Debiut na Nintendo Switch odbędzie się w późniejszym terminie.

LEGO. Klocki, które zmieniły gry oraz gry, które zbudowały klocki

Studio tym razem nie zdecydowało się na bezpośrednie kontynuowanie filmowych wątków. LEGO Marvel Super Heroes 2 otrzyma własną opowieść, która została przygotowana na bazie „motywów” komiksowych. Przygodę podzielono na rozdziały, które przedstawią różnych bohaterów, a w dodatku w trakcie rozgrywki odwiedzimy blisko 20 różnych lokacji. Autorzy przygotowali około 100 postaci, w które będziemy mogli wcielić się podczas opowieści.

Najnowszy zwiastun nie wymyka się specjalnie „klockowym standardom”. Traveller's Tales ponownie rzeźbi w wielkim uniwersum i możemy mieć tylko nadzieję, że tym razem deweloperzy nie zapomnieli o odświeżeniu rozgrywki.

Na dodatkowe szczegóły oraz fragment rozgrywki musimy oczywiście zaczekać. Zapewne podczas targów w Los Angeles pojawi się gameplay, który pozwoli ocenić rozwój uniwersum.

Materiał: LEGO Marvel Super Heroes 2 zwiastun 

Źródło: YouTube.com

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 trailer Traveller's Tales zwiastun