Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 15:01
Piękne auta z DiRT 4 na zwiastunie
735V

DiRT 4. Zwiastun przedstawia wyścigi rallycross

Codemasters podkręca atmosferę przed wielką premierą DiRT 4. Studio przygotowało mocny zwiastun prezentujący wyścig rallycross i jednocześnie deweloperzy zdradzili konkrety dotyczące pracy nad tytułem.

 „Mistrzowie Kodu” wciąż rozwijają serię DiRT. Deweloperzy zdecydowali się na pełnoprawną odsłonę, która ma zaoferować graczom wymagającą jazdę w wielu trybach. Tytuł zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4 , Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 9 czerwca.

Recenzja DiRT 4

DiRT 4 posiada oficjalną licencję Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship) i właśnie z tego powodu na najnowszym zwiastunie możemy spojrzeć na maszyny klasy Supercars, które śmigają po licencjonowanych torach. W grze znajdzie się między innymi francuski Lohéac Bretagne, portugalski Montalegre, skandynawskie Hell i Höljes oraz brytyjski Lydden Hill. Twórcy przygotowali także pojazdy klas Super 1600s, klasyków z grupy B (lata 1982-1986) oraz ekstremalnych gokartów (Crosskarts).

Twórcy zdradzili, że dwukrotny mistrz świata FIAF – Petter Solberg – był jednym z konsultantów, który pomógł współtworzyć zmagania rallycross. Szwed współpracował przy przemodelowaniu i udoskonaleniu między innymi systemu przyczepności w całej produkcji.

Studio pochwaliło się pięknymi maszynami, które śmigają po torach na najnowszym zwiastunie. Zamawiając pozycję przed premierą zgarniecie edycję „Day One”, która zawiera samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Materiał: DiRT4 - czas na oficjalny Rallycross!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Codemasters DiRT 4 Techland trailer zwiastun