Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2017 13:31
Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation 4 i Xbox One
787V

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation 4 i Xbox One. Capcom świętuje pięciolecie serii

Japończycy lubią odgrzewać. Capcom właśnie potwierdził przygotowanie odświeżonej wersji Dragon's Dogma: Dark Arisen. Tytuł jeszcze w tym roku wyląduje w Japonii.

W 2013 roku byliśmy świadkami premiery rozszerzonej wersji Dragon’s Dogma, która pierwotnie zadebiutowała w 2012 roku. Twórcy skupili się na przygotowaniu dodatkowej historii, która pozwoliła graczom odwiedzić wcześniej niedostępną lokację.

Capcom odświeża również Resident Evil: Revelations – znamy datę premiery i mamy gameplay z wersji na PS4 i XOne

Aktualnie tak naprawdę nie otrzymaliśmy wielu konkretów. Nowa wersja Dragon's Dogma: Dark Arisen została przedstawiona w najnowszym numerze Weekly Famitsu, ale Japończycy nie ujawnili jeszcze większych konkretów.

Premiera na PlayStation 4 i Xboksa One odbędzie się jesienią, ale w tym terminie możemy spodziewać się premiery w Kraju Kwitnącej Wiśni… Chociaż nie możemy zapomnieć, że Capcom posiada już pełną lokalizację, więc decyzja o podzieleniu premiery wydaje się idiotyczna. Bardzo możliwe, że po prostu deweloperzy zaprezentują szczegóły europejskiego wydania w późniejszym terminie.

Capcom zapewne przygotuje najnowsze wydanie na podstawie wersji na PC – tytuł zadebiutował na komputerach osobistych w 2016 roku i zgarnął oceny na poziomie 81%. Na zakończenie zerknijcie na jeden ze zwiastunów gry.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/dragons-dogma-dark-arisen-announced-ps4-xbox-one

Tagi: Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen PlayStation 4 xbox one zapowiedź