Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 15:03
Pierwszy gameplay z Resident Evil: Revelations na PS4 i XOne
880V

Resident Evil: Revelations. Data premiery i gameplay z wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Capcom nie traci czasu i przygotowuje kolejnego kotleta zmierzającego na konsole aktualnej generacji. Firma zaprezentowała pierwszy materiał z odświeżonej odsłony Resident Evil: Revelations.

W marcu pojawiła się pierwsza wzmianka dotyczą Resident Evil: Revelations na PlayStation 4 i Xboksa One. Capcom potwierdził chęć przygotowania pozycji, ale na konkretne szczegóły musieliśmy czekać do dzisiaj.

Resident Evil: Revelations w Encyklopedii PPE.pl

Na japońskim profilu Biohazard zostały opublikowane dwa nagrania. Pozycja oczywiście została odświeżona pod względem oprawy i całość bazuje na wersji z PlayStation 3, Xboksa 360 i komputerów osobistych. Wcześniej tytuł zadebiutował również na Nintendo 3DS-ie.

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z pozycją, a macie ochotę na odrobinę zmienioną formułę, to możecie szykować się na premierę – według informacji zamieszczonych w materiale, Resident Evil: Revelations zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One dokładnie 31 sierpnia.  

Według oficjalnych informacji, Capcom pracuje aktualnie nad trzema pozycjami – obok prezentowanego właśnie kotleta, autorzy przygotowują również Resident Evil 2 Remake oraz ruszyły już prace nad kolejną częścią z głównej serii. Nie powinniśmy liczyć na szybką premierę ostatniego projektu, ponieważ studio nie zamierza się specjalnie śpieszyć i ponownie może zaskoczyć graczy formą.

Tagi: Capcom gameplay Resident Evil: Revelations