Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2017 13:41
LawBreakers w 60 fps na PS4, ale bez Cross-Play z pecetowcami, bo "to jest durne"
1995V

LawBreakers w 60 fps na PS4, ale bez Cross-Play z pecetowcami, bo "to jest durne"

Od kilku dni wiemy już, że LawBreakers zadebiutuje również na PlayStation 4 i że będzie kosztować ok. 120 zł. Cliff Bleszinski postanowił zdradzić kilka nowych informacji na temat konwersji tej strzelaniny.

Przede wszystkim Cliff Bleszinski zapowiedział, że gra nawet odpalona na "gołym" modelu PlayStation 4 ma działać w 60 fps. Deweloper potwierdził przy okazji, że gra dorobi się pełnego wsparcia dla PlayStation 4 Pro, co pewnie znaczy, że otrzymamy na mocniejszej konsoli wyższą rozdzielczość/bardziej rozbudowane efekty wizualne.

LawBreakers w Encyklopedii PPE.pl

Ciekawy jest wątek rozgrywki Cross-Play, czyli zabawy między różnymi platformami. Gracze pytali się Cliffa Bleszinskiego czy możliwa będzie rywalizacja posiadaczy PS4 z pecetowcami. Tu twórca nie pozostawił żadnych złudzeń, odpowiadając na Twitterze, że nie przewiduje takiej opcji, ponieważ "Cross-Play jest durny".

Jak odbieracie taką postawę? Bleszinskiemu chodzi pewnie o przewagę graczy PC, którzy wyposażeni są w myszki, pozwalające na znacznie dokładniejsze celowanie. Sporo graczy konsolowych kombinuje w tym kierunku, kupując drogie przystawki do PS4, pozwalające na korzystanie z pecetowych myszek w trakcie multiplayerowej rywalizacji. Chodzi przede wszystkim o adaptery XIM4, które kosztują ok. 150 dolarów.

 

Źródło: http://wccftech.com/cliffyb-crossplay-lawbreakers-60fps-ps4/

Tagi: Cliff Bleszinski playstation 4 ps4