Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 15:35
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za darmo dla niektórych posiadaczy Xbox One i PC
2815V

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za darmo dla niektórych posiadaczy Xbox One i PC

Ori and the Blind Forest było jedną z największych niespodzianek 2015 roku. Gra Moon Studios została po kilku miesiącach rozszerzona i właśnie Definitive Edition można przez dwa dni zgarnąć za darmo.

Moon Studios w 2015 roku zaprosiło graczy do prostej opowiastki, w której tytułowy Ori zostaje oddzielony od swojej rodziny. Bohater musi powrócić do przyjaciół i podczas tej ośmiogodzinnej przeprawy gracze uczestniczą w kolorowej i wymagającej przygodzie.

Naszą recenzję Ori and the Blind Forest przeczytacie w tym miejscu

W swoim czasie gra była prawdziwym hitem, o którym wielu graczy mówiło w superlatywach. Studio zdecydowało się nawet przygotować rozszerzenie, jednak przez skromne problemy, DLC powstawało długo i dopiero w późniejszym terminie trafiło do cyfrowego sklepu Microsoftu.

Jeśli nie czekaliście na dodatek i kupiliście podstawkę, to możecie dzisiaj zupełnie za darmo zgarnąć Definitive Edition. Microsoft zdecydował się rozdać aktualizację do Ori and the Blind Forest, z którego mogą skorzystać posiadacze gry na Xboksa One i komputery osobiste.

Ulepszenie było  w okolicach premiery prezentowane następującymi słowami:

Zestaw dodatkowych treści, czyli nowe obszary, nowe umiejętności, nowa historia, więcej poziomów trudności, szybka podróż pomiędzy lokacjami i znacznie więcej! W trakcie rozgrywki odkryjemy przeszłość Naru w dwóch nowych miejscówkach. Dwie nowe zdolności – Dash oraz Light Burst.

Pliki pobierzecie z tego miejsca.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: