Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 19:19
Little Nightmares może otrzymać DLC
526V

Little Nightmares otrzyma DLC? Twórcy chwalą się ocenami

Tarsier Studios pod koniec kwietnia zaprezentowało graczom krótką, jednak bardzo intensywną opowieść. Jeśli nadal macie ochotę na podobne atrakcje, to bardzo możliwe, że już wkrótce poznamy kolejne przygody w świecie Little Nightmares.

Little Nightmares to spora niespodzianka. Nie każdy docenił przerażającą historię wykreowaną przez małe Tarsier Studios, ale gra może pochwalić się średnią na poziomie 79%.

Przeczytajcie naszą recenzję Little Nightmares

Little Nightmares ukończycie w około 3-4 godziny. To jeden z największych zarzutów, bo gracze liczyli na zdecydowanie dłuższą przygodę. Bardzo możliwe, że już wkrótce poznamy nową historię w tym świecie, ponieważ japońskie Bandai Namco dość niespodziewanie opublikowało poniższy materiał.

To na pierwszy rzut oka typowy zwiastun podsumowujący premierę, ale w tym wypadku już nawet tytuł zdradza, że widz powinien szukać drugiego dna: „Accolades...and more”. Czym jest to „więcej”? Oglądajcie do końca.

Prawdopodobnie właśnie w taki sposób twórcy zwiastują DLC. Nowa postać, inne miejsce i podobny klimat? Pewnie wielu graczy bez najmniejszego problemu ponownie wyłoży na pozycję kilkadziesiąt złotych.

Tagi: dlc dodatek Little Nightmares Tarsier Studios trailer zwiastun