Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 15:16
Gameplay z Gran Turismo Sport przedstawia jazdę pięknym Porsche
2085V

Gran Turismo Sport. Gameplay przedstawia jazdę pięknym Porsche

Japońskie Polyphony Digital potwierdziło już współpracę z Porsche. Na początku otrzymaliśmy screeny, później spojrzeliśmy na zwiastun, a dzisiaj oglądamy rozgrywkę. Materiał prezentuje najnowszą wersję Gran Turismo Sport.

Gran Turismo Sport nadal nie otrzymało ostatecznej daty premiery. Wiele na to wskazuje, że Sony wstrzymuje się z tą informacją do imprezy w Los Angeles, a debiut powinien odbyć się w okolicach września-listopada. 

Polyphony Digital o nawiązaniu współpracy z Porsche

Twórcy w naprawdę konkretny sposób podgrzewają atmosferę przed E3 2017. Na kilka tygodni przed wydarzeniem otrzymujemy czysty gameplay, który pozwala spojrzeć na najnowszą wersję pozycji, a jednocześnie widzimy w akcji piękne, niemieckie wozy.

Możemy mieć tylko nadzieję, że Japończycy są już naprawdę gotowi do premiery i wkrótce zostaną zakończone główne prace nad tytułem. Studio zazwyczaj potrzebuje 2-3 miesięcy na usunięcie ostatnich błędów, więc najwyższy czas ogłosić „złoty status”.

Konferencja Sony odbędzie się we wtorek o 3:00. Jeśli nie możecie ze względu na pracę lub szkołę zarwać nocki, to pamiętajcie, by z samego rana wpaść na PPE i zapoznać się z dokładnym zestawieniem najważniejszych materiałów. My już chłodzimy Red Bulle.

Materiał: Porsche is coming to Gran Turismo #2

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony