SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2017 20:15
Porsche w Gran Turismo
1874V

Gran Turismo Sport. Zwiastun prezentuje samochody marki Porsche

Do niedawna były to tylko plotki, później otrzymaliśmy kilka screenów, a dzisiaj oglądamy zwiastun. Samochody marki Porsche oficjalnie przyjeżdżają do gier z serii Gran Turismo. 

Sony w końcu pochwaliło się zwiastunem prezentującym Porsche w Gran Turismo Sport. Oczywiście podpisana umowa nie zakończy się na krótkiej współpracy przy jednym tytule, a Japończycy zagwarantowali sobie niemieckie wozy na kilka lat.

Gran Turismo Sport w Encyklopedii PPE.pl

Polyphony Digital zadbało o przyjemną prezentację, na której możemy zobaczyć kilka ujęć, malowanie pojazdów oraz oczywiście szybką jazdę. Tak współpracę zapowiedzieli przedstawicieles studia:

„Polyphony i Porsche mają wspólną wizję i filozofię promowania przyjaznych dla środowiska pojazdów przez następne pokolenia. Miłośnicy samochodów wyścigowych, którzy marzyli o tym, by zasiąść za kierownicą Porsche, dzięki Gran Turismo będą mogli zrealizować swoje marzenie już w tym roku.”

W tym wypadku nie zostały ujawnione konkrety podpisanej umowy – gdy niemal identyczna wiadomość pojawiła się ze strony Microsoftu, to otrzymaliśmy zapewnienie sześcioletniej współpracy. Pierwsze samochody marki Porsche pojawią się już w Forza Horizon 3 oraz pewnie w Forza Motorsport 7. Ten drugi tytuł ma zostać ujawniony na tegorocznym E3.  

Materiał: Porsche is coming to Gran Turismo

Źródło: YouTube.com

Tagi: gran turismo sport playstation 4 polyphony digital sony trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Gran Turismo Sport
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 17.10.2017
  • Nie
  • od lat 3
Miesięcznik PSX Extreme