Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 18:18
Life is Strange 2 w produkcji
1410V

Life is Strange 2 w produkcji. Pierwsza odsłona zaliczyła wyśmienity wynik

Life is Strange to jeden z tytułów, w który trzeba zagrać. Francuskie Dontnod Entertainment przygotowało trzymającą za serducho opowieść, a dzisiaj możemy potwierdzić, że deweloperzy pracują nad kontynuacją.

Life is Strange zadebiutowało w styczniu 2015 roku. Autorzy zdecydowali się podzielić przygodę na odcinki i dla wielu graczy była to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Francuzi przygotowali naprawdę mocny scenariusz.

Powstaje serial Life is Strange

To była tylko kwestia czasu. Dontnod Entertainment właśnie potwierdziło przygotowanie kolejnego Life is Strange, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Tytuł przygotowuje nowy zespół i prace trwają już od końcówki stycznia 2016 roku.

Studio postanowiło pochwalić się sporym osiągnięciem. 3 miliony graczy zdecydowało się nabyć Life is Strange! To naprawdę dobry wynik, który pokazuje, że warto tworzyć gry z ambitnym przesłaniem i bardzo mocną opowieścią.

Nowa pozycja na pewno nie zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3. Twórcy postanowili ujawnić projekt ze względu na rezultat osiągnięty przez pierwszą część.

Materiał: A special message from DONTNOD Entertainment

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange 2 Zapowiedź