Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2016 19:54
Life is Strange otrzyma serial. Deweloperzy otworzyli nowe studio i przedstawili grę
1799V

Life is Strange otrzyma serial. Deweloperzy otworzyli nowe studio i przedstawili grę

Dontnod Entertainment odniosło wielki sukces dzięki Life is Strange, więc studio się rozrasta. Francuzi ogłosili dzisiaj otworzenie nowej formacji, zapowiedzieli nową grę i ogłosili współpracę, dzięki której opowieść Max zostanie przedstawiona w formie serialu.

Life is Strange zaoferowało graczom wyjątkową opowieść, którą w niedalekiej przyszłości przeżyjemy ponownie. Legendary Digital Studios, dj2 oraz twórcy gry właśnie potwierdzili nawiązanie współpracy, dzięki której powstanie cyfrowy serial. Przygoda z prawdziwymi aktorami zostanie wydana w Sieci, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.

Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych informacji dotyczących fabuły, ale w Sieci pojawiają się domniemania, według których historia może połączyć Life is Strange z oczekiwaną przez wielu kontynuacją.

To jednak nie koniec dobrych informacji. Dontnod Entertainment zapowiedziało dzisiaj nawiązanie jeszcze jednego partnerstwa z HESAW. Ten zespół od teraz nazywa się Dontnod Eleven i będzie tworzył mniejsze projekty dla znanego studia. Autorzy już nawet pracują nad pierwszą grą.

BATTLECREW Space Pirates to pierwsza gra studia Dontnod Eleven (wewnętrzne studio Dontnod Entertainment). Produkcja jest sieciową strzelanką nastawioną na rywalizację graczy. W pozycji zawodnicy wcielają się w charyzmatycznych galaktycznych piratów, a każda z postaci posiada unikalne ataki, defensywne ruchy oraz atrybuty. W tytule jednocześnie może rywalizować 8 graczy, a do dyspozycji zainteresowanych studio oddało 4 klasy herosów.  

Gra została aktualnie zapowiedziana wyłącznie na komputery osobiste i wkrótce trafi do programu Wczesnego Dostępu. Możemy mieć jednak nadzieję, że w przyszłości studio zdecyduje się wrzucić shootera również na konsole. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlecrew space pirates dontnod eleven Dontnod Entertainment Life is strange