Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 17:01
Quake Champions. Gameplay prezentuje rywalizację w duelu
391V

Quake Champions. Gameplay prezentuje rywalizację w duelu

Po pokazaniu szerokiej publiczności kolejnych bohaterów z Quake Champions, twórcy skupiają się na trybach. Na dobry początek możemy spojrzeć na rywalizację indywidualistów. Deweloperzy postanowili ubarwić znane zmagania.

Quake Champions zadebiutuje wkrótce. Autorzy przygotowują się do wielkiej premiery i małymi krokami przedstawiają całą zawartość. Najnowszy zwiastun skupia się na Duel Mode.

Otwarte testy Quake Champions wciąż trwają – poznajcie szczegóły

Tryb Duel jest integralną częścią wielu sieciowych strzelanek. Wariantu nie zabraknie w Quake Champions, ale w tym wypadku możemy liczyć na skromne urozmaicenie, ponieważ autorzy pozwolą śmiałkom wybierać Czempionów dosłownie przed pojedynkiem i dopiero po zdobyciu trzech „punktów”, mecz zostanie zakończony.

To sympatyczna zmiana znanej formuły. Autorzy pokazują, że potrafią w świetny sposób wykorzystywać przygotowaną koncepcję herosów. Jest to bez wątpienia ważne, bo nie możemy zapomnieć, że tytuł będzie dystrybuowany w formie free-2-play.  

Klienci za dodatkową gotówkę otrzymają możliwość kupowania postaci, ale pozostała zawartość będzie dostępna w pozycji totalnie za darmo.

Materiał: Quake Champions – Introducing Duel Mode

Tagi: Bethesda gameplay id Software Quake Champions zwiastun