Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 21:19
Quake Champions bohater i testy beta
786V

Quake Champions z otwartą betą. Zwiastun prezentuje kolejnego Czempiona

id Software przygotowuje się na wielką premierę Quake Champions. Firma zdecydowała się na zorganizowanie otwartych testów, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł na własnej skórze sprawdzić pozycję. Dodatkowo oglądamy zwiastun kolejnego Czempiona.

Bethesda zapowiedziała wielką konferencję na tegorocznym E3. Firma ma zaprezentować dwie nowe produkcje, ale możemy mieć pewność, że w trakcie wydarzenia nie zabraknie istotnych informacji o Quake Champions.

Quake Champions w Encyklopedii PPE.pl

To właśnie na imprezie w Los Angeles mamy otrzymać datę premiery Quake Champions. Zdaniem informatorów debiut odbędzie się wkrótce, ponieważ testy projektu znajdują się w ostatecznej fazie. Z tego powodu w dniach 12-21 maja odbędą się „techniczne testy”, które mają sprawdzić wydajność serwerów pod wielkim obciążeniem.

Otwarta beta będzie przypominać premierę, ponieważ gracze otrzymają możliwość zapoznania się z czterema trybami (Deathmatch, Team Deathmatch, Duel oraz Sacrifice) i wszystkimi Czempionami. id Software jednocześnie zezwoli graczom na streamowanie rozgrywki, czy też publikowanie materiałów. Możemy się nawet spodziewać pierwszych sieciowych turniejów.

Na deser zapoznacie się z kolejnym materiałem. Autorzy pozwalają spojrzeć na następnego bohatera, który trafi do puli postaci Quake Champions.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda id Software Quake Champions trailer zwiastun