Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 16:01
Inner Chains bestia
730V

Inner Chains. Zwiastun premierowy polskiego horroru

Telepaths’ Tree zakończyło prace nad pierwszą wersją Inner Chains, więc z tej okazji produkcja debiutuje na komputerach osobistych. Studio przypomina o grze klimatycznym zwiastunem. Tytuł może okazać się sporą niespodzianką miesiąca.

Inner Chains to produkcja przygotowana przez zespół składający się z byłych twórców między innymi Ancient Space, BulletStorm, PainKiller, Gears of War, Dying Light, Hard West, Godfire: Rise of Prometheus i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Autorzy wspólnymi siłami postanowili stworzyć strzelankę w klimacie horroru, która właśnie debiutuje na PC.

Filmowy zwiastun Inner Chains

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun, który w naprawdę konkretny sposób prezentuje produkcję. W grze śmiałkowie trafią do przerażającego świata, a w dodatku to gracz jest w tym miejscu intruzem. Wroga flora oraz fauna za wszelką cenę chcą wyeliminować protagonistę. Z tego powodu podczas przemierzania kolejnych lokacji należy zwracać uwagę na dosłownie wszystko… Bo wszystko może nas w Inner Chains zabić.

Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na PC. Twórcy opracowują wersje na PlayStation 4 i Xboksa One, ale jeśli nie zamierzacie czekać tak długo, to możecie nabyć pozycję na Steam (około 84 zł) lub zdecydować się na pudełkowe wydanie (79,99 zł). W tym drugim wypadku otrzymacie obok pozycji artbook z pracami Tomasza Strzałkowskiego.

Tak prezentują się najważniejsze cechy Inner Chains:

  • Wyjątkowy rodzaj interakcji pomiędzy bronią, jej użytkownikiem i otoczeniem
  • Mroczny, biomechaniczny świat, w którym fauna i flora tylko czekają na Twoje najmniejsze potknięcie
  • Oszałamiająca, surrealistyczna oprawa graficzna
  • Śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy
  • Niezwykłe lokacje z unikalnymi historiami
  • Gęsta, sugestywna atmosfera terroru, spotęgowana muzyką
  • Ekscytująca przygoda z mrożącą krew w żyłach historią w tle

Materiał: Inner Chains - zwiastun premierowy

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Inner Chains Telepaths Tree trailer zwiastun