Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 15:07
Overwatch GOTY
1308V

Overwatch: Game of the Year Edition, darmowa rozgrywka i wydarzenie. Blizzard świętuje

24 maja 2016 roku odbyła się wielka premiera Overwatch. Blizzard postanowił odpowiednio uczcić pierwszy roczek swojej nowej marki i firma zapowiedziała sporo atrakcji.

Blizzard nie często publikuje nowe IP, jednak firma za każdym razem dba o swoje „dzieciaki”. Nie inaczej jest z Overwatchem, który systematycznie rośnie dzięki kolejnym, bezpłatnym aktualizacjom. Twórcy postanowili odpowiednio uczcić pierwszy rok produkcji.

Overwatch pojawił się w kampanii prezydenckiej

Od 26 do 29 maja gracze będą mogli za darmo wypróbować Overwatch. Twórcy udostępnią wszystkich bohaterów, mapy, tryby, a zainteresowani zdobędą poziomy i zgarną skrzynki. Jeśli po tym czasie zdecydujecie się nabyć pozycję, to wszystkie zgromadzone przedmioty będą przypisane do Waszych kont.

Z okazji pierwszych 12 miesięcy gry, Blizzard zapowiedział Overwatch: Game of the Year Edition. Tytuł w wypakowanej edycji  będzie zawierać:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

Gra w takim wydaniu trafi do sklepów 23 maja w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Na zakończenie, twórcy zapraszają jeszcze na kolejne wydarzenie, które zostało zapowiedziane poniższym zwiastunem.

Materiał: Rocznica Overwatch | Rok pierwszy

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: