Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 17:50
Data premiery i cena Star Ocean: Till the End of Time w wersji na PlayStation 4
668V

Star Ocean: Till the End of Time. Data premiery i cena wersji na PlayStation 4

Square Enix zaprezentowało ostateczne szczegóły Star Ocean: Till the End of Time w wersji na PlayStation 4. Firma przedstawiła datę premiery, cenę oraz przygotowane funkcje.

Star Ocean: Till the End of Time, czy też Star Ocean 3 pierwotnie zadebiutował wyłącznie na PlayStation 2. Tytuł na początku trafił wyłącznie do Kraju Kwitnącej Wiśni i dopiero po kilku miesiącach, studio wrzuciło grę na Zachód.

Star Ocean: Till the End of Time w Encyklopedii PPE.pl

Square Enix potwierdziło datę premiery. Star Ocean: Till the End of Time zadebiutuje na PlayStation 4 dokładnie 23 maja i gracze powinni przygotować około 80 zł. Nie jest to oczywiście pełny remake, ale na pewno wielu posiadaczy japońskiej konsoli może zainteresować się pozycją, która w swoim czasie została doceniona przez wielu dziennikarzy.

Wersja na konsolę aktualnej generacji otrzyma wsparcie trofeów, funkcji Share, czy też Remote Play, a deweloperzy zajęli się skromnymi graficznymi usprawnieniami. Nie liczcie jednak na wielką rewolucję.

Grą powinni szczególnie zainteresować się fani gatunku, którzy po Final Fantasy XV oraz Persona 5 szukają mocnego, japońskiego mięcha. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81%.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: